راهنما

تاچ مارت به منظور ایجاد یک بازار مطمئن خرید و فروش بدون واسطه طراحی شده و از طریق موبایل، سایت و سرویس USSD در دسترس و فعال است. دانلود و نصب اپلیکیشن تاچ مارت و استفاده از خدمات سایت رایگان است و شما می‌توانید بدون عضویت آگهی‌ها را مشاهده کنید، اما برای ثبت هر نوع آگهی، ثبت‌نام (عضو شدن) ضروری است. برای ثبت‌نام در سامانه کافیست شماره سیم‌کارت همراه اول خود را وارد کنید تا رمز عبور از طریق پیامک برای شما ارسال شود. شماره سیم‌کارت شما به عنوان نام کاربری ثبت خواهد شد.

طرح ها

طرح‌های سامانه تاچ مارت شامل طرح رایگان، آگهی ویژه و حجره است. جهت خرید طرح، باید به بخش مشخصات طرح‌ها یا حجره من مراجعه کنید. مشخصات طرح‌ها مطابق جدول زیر است.

معیار رایگان ویژه حجره
مدت زمان اعتبار آگهی (روز) 10 30 30
نمایش آگهی در ابتدای لیست آگهی ها
نمایش آگهی در بخش آگهی های ویژه
ارسال نوتیفیکیشن آگهی ثبت شده
محدودیت ثبت آگهی محدود 1 آگهی در هر خرید نا محدود
گزارش روزانه
هزینه رایگان 2000 تومان روزانه 400 تومان

خریداران طرح حجره، علاوه بر موارد ذکر شده، دارای مزایای زیر خواهند بود:

هزینه طرحها به قبض سیم کارتهای دائمی اضافه شده و در صورت اعتباری بودن خط، از محل اعتبار آن پرداخت می شود.

طرح حجره

حجره، طرح جدیدی است که به کاربر اجازه می دهد مغازه شخصی خود را در فضای مجازی داشته باشد و در آن، کالاهای مورد نظرش را عرضه کرده و به فروش برساند. شما می توانید با خرید این طرح به صورت نامحدود، آگهی ثبت کنید. در این صورت امکان گرفتن گزارش از عملکرد حجره خود را به صورت مستمر خواهید داشت. آگهی‌های حجره و ویژه در صدر لیست جستجوی آگهی‌ها قرار گرفته و همچنین در صفحه آگهی‌های برتر به نمایش درمی‌آیند.

برای فعال‌سازی حجره خود کافیست عبارت “1” یا "حجره" را به شماره 307171 ارسال نمائید. برای غیرفعال کردن حجره نیز می‌توانید عبارت “off” یا "خاموش" را به 307171 ارسال نمایید. هزینه طرح حجره روزانه 400 تومان است.

آگهی ویژه

آگهی ویژه از حیث مزایا شبیه به طرح حجره است؛ با این تفاوت که شما با تاسیس حجره می‌توانید به تعداد نامحدود آگهی ثبت کنید اما در طرح ویژه، تنها امکان ثبت یک آگهی وجود دارد. برای ثبت آگهی ویژه، ابتدا باید یک آگهی ثبت نمایید و در صفحه انتخاب طرح، آگهی ویژه را انتخاب کنید. در این صورت سیستم عبارتی مانند A302 به شما می‌دهد که با ارسال این عبارت به 307171 می‌توانید آگهی خود را ویژه کنید. هزینه آگهی ویژه 2000 تومان است

آگهی رایگان

امکان ثبت آگهی رایگان در روز، محدود بوده و مدت اعتبار آن 10 روز است.

گوش به زنگ

گاهی شما به دنبال کالایی هستید که در میان آگهی‌ها آن را پیدا نمی‌کنید و ممکن است در آن مقطع زمانی موجود نباشد. با فعال کردن گوش به زنگ می‌توانید از ثبت آگهی فروش کالاهای موردنظرتان، باخبر شوید. ثبت گوش به زنگ برای حجره‌دارها رایگان است. سایر کاربران برای ثبت گوش به زنگ باید مشخصات کالای مورد نظر خود را فیلتر و ثبت کنند. در این صورت از طرف سیستم کدی مانند G102 ارائه می‌شود که شما با ارسال آن به 307171 می‌توانید گوش به زنگ خود را فعال کنید. هزینه گوش به زنگ 500 تومان است.

مدت اعتبار سرویس

شما با پرداخت هزینه اشتراک می‌توانید از این سرویس‌ها استفاده نمایید. طرح حجره به صورت خودکار تمدید می‌شود و در صورت تمایل به غیرفعال کردن طرح، کافی است عبارت off را به سرشماره تاچ مارت پیامک بزنید.

امتیاز فروشنده

تاچ مارت به منظور ارزیابی عملکرد فروشندگان و ایجاد فضای مطمئن، اقدام به رتبه بندی فروشندگان می کند.

امتیاز فروشندگان با 5 ستاره مشخص می‌شود.
فروشنده‌ای که دارای 5 ستاره باشد، از نظر اعتماد و تجربه بالاترین رده را در اختیار دارد.
نحوه تخصیص امتیازات به صورت زیر است:

در صورتی که کاربر تخلف آشکاری مرتکب شده یا از قوانین سامانه سرپیچی کند، امتیاز منفی به او تعلق خواهد گرفت.

طرح همراهی (کمپین وفاداری کاربران تاچ‌مارت): کاربران تاچ‌مارت با شرکت در طرح وفاداری، کد همراهی ویژه خط خود را دریافت می‌کنند. در حال حاضر کاربران با نصب اپلیکیشن و عضویت در سامانه 100 امتیاز، ثبت هر آگهی رایگان 200 امتیاز، ثبت هر آگهی ویژه و آگهی حجره 500 امتیاز و ثبت‌نام در طرح حجره 1000 امتیاز دریافت می‌کنند. کاربرانی که کد همراهی خود را دریافت کنند برای هریک از این تعامل‌های امتیازی دو برابر کاربران عادی سامانه دریافت خواهند کرد؛ به علاوه کاربرانی که کد همراهی فعال داشته باشند به ازای هر روز عضویت در سامانه 50 امتیاز مازاد دریافت خواهند کرد. کاربران در قرعه کشی 100 میلیون تومانی تاچ‌مارت شرکت داده می‌شوند و هر چه امتیاز بیشتری داشته باشند، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهند داشت.